TOP 3 w maju

Trudno uwierzyć, że to już czerwiec... czy Wam rówież czas tak szybko leci??
Mam dziś dla Was kilka słów na temat majowych ulubieńców, dzięki którym miesiąc minął nie tylko szybciej ale i przyjemniej.

KSIĄŻKA: I góry odpowiedziały echem - Khaled Hosseini jest jednym z moich ulubionych pisarzy, jego poprzednie dwie powieści zapadły mi głęboko w pamięci, historie w nich opisane są niezwykle poruszające. Trzecia książka w dorobku pisarza nie jest może aż tak wstrząsająca, ale wielowątkowa fabuła sprawia, że ciężko się od niej oderwać. Akcja toczy się nie tylko w Afganistanie, jak w innych  utworach autora, ale również we Francji, Stanach Zjednoczonych oraz Grecji. Zawarta w książce historia ma wiele wątków i wielu bohaterów, porusza kwestie  miłości, rodziny,  tęsknoty i nadzieji.Warto również sięgnąć po tą powieść, by przekonać się, że Afganistan to nie tylko Talibowie...
FILM:  Wałęsa. Człowiek z nadzieji. - zupełnie odninając się od kwiestii politycznych, uważam że każdy powinien oglądnąć Ten film, zwłaszcza młodsze pokolenia, ponieważ cudownie odzwierciedla Polską rzeczywistość lat 70tych i 80tych. Poza tym jestem pod wrażeniem roli Roberta Więckiewicza, który idealnie wcielił się w Lecha Wałęsę. Czytałam opinię, że historia przedstawiona w filmie jest podkoloryzowana, ale sam obraz wyreżyserowany przez Andrzeja Wajdę świetnie się ogląda, trzyma w napięciu, wywołuje i uśmiech i łzy.
WŁOSY: Coraz bardziej lubię swoje naturalne ombre, które powstało ponieważ zaprzestałam rozjaśniać włosy:) Z każdą wizytą na plaży mój naturalny odrost staje się jaśniejszy i jestem bardzo zadowolona z efektu, jaki ma  teraz na głowie. W maju zaczęłam również regularnie olejowac włosy, dzięki czemu powoli staja się bardziej miękkie i błyszczące. Dajcie znać czy interesowało by Was więcej informacji na temat mich włosów, zapuszczania naturalek i pielęgnacji.
A z okazji Dnia Dziecka życzę nam wszystkim, żeby małe rzeczy nigdy nie przestały nas cieszyć!


4 komentarze:

  1. Ekstra to twoje portretowe zdjęcie, takie pełne życia :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzieki Cammie, tez mi sie podoba;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mówisz, że warto obejrzeć film o Wałęsie? Ja Twoje ombre też lubię:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Lemessoss , Blogger